SUV Hunter Pickup Patriot Wersje specjalne Użytkowe Profi Classic Expedition Classic Wersje specjalne Sprzedaż Cennik Serwis Wsparcie serwisowe Punkty serwisowe Instrukcje obsługi O firmie O firmie UAZ Kontakt Dołącz do nas
UAZ Pickup
NIEZAWODNY W PRACY,
IDEALNY NA WAKACJE
Zapytaj Konfiguracje
Katalog
Zapytaj
Katalog Konfiguracje
DO PRACY...
PRACA
W biznesie potrzebujesz asystenta, na którym zawsze możesz polegać. UAZ Pickup, który łączy niezawodność i bezpieczeństwo z przestronnym wnętrzem i praktycznością jest właśnie takim asystentem.
BUDOWA
Musisz szybko dostarczyć materiały na budowę? UAZ PICKUP jest najlepszym wyborem: obszerna skrzynia ładunkowa z otwieraną klapą w połączeniu z legendarnymi właściwościami terenowymi.
PRZYGODA
WĘDKARSTWO
Aby dotrzeć do najlepszych łowisk, potrzebujesz prawdziwego pojazdu terenowego. Sprzęt wędkarski, ponton i cały twój połów bez problemu zmieszczą się w przedziale bagażowym UAZ-a Pickup, więc będziesz pewny, że twoja kabina jest chroniona.
POLOWANIE
UAZ PICKUP jest pomocnikiem podczas polowania! Możesz wziąć wszystko i więcej. Przedział ładunkowy z przestronną szczelną obudową może z łatwością pomieścić Twój sprzęt, namiot i psa.
TWÓJ WYBÓR
UAZ Pickup jest bardziej stabilny dzięki większemu rozstawoi osi, a wysoki prześwit sprawia, że jest to prawdziwy pojazd terenowy. Należy również pamiętać, że co niezwykle istotne, UAZ Pickup jest samochodem terenowym zbudowanym na ramie. Mocna rama chroni nadwozie przed uderzeniami oraz obciążeniami skrętnymi i rozciągającymi, występujących podczas jazdy po wyboistych drogach, w trakcie holowania ciężkiej przyczepy lub wyciągania pojazdu, który utknął. Taka konstrukcja pomaga wydłużyć żywotność samochodu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy.
CECHY KONSTRUKCJI RAMOWEJ
Konstrukcja ramowa
  1. Ochrona przed uderzeniami
  2. Wytrzymałość na siły skrętne
  3. Wysoka sztywność karoserii
  4. Proporcjonalny rozkład obciążenia
  5. Rozszerzenie wyposażenia pojazdu
Karoseria
Wnętrze
Silnik
Akcesoria
Specyfikacja